hakkımızda

PROSESGRUP, 2020 yılına yeni yatırımları ile giriyor.

1996 yılından beri yazılım teknolojileri konusunda hizmet sunup, 2011 yılında şirket bünyemize kattığımız Diverseffect markası ile sektörde farklılık yaratmaya devam ederken; 2020 yılında UnitedEvent ve HealthProses ile köklü dönüşüm geçirerek çizgi üstü ve dijital başta olmak üzere tüm mecralarda çözüm sunan bir tam hizmet ajansı haline geldik.

Entegre marka iletişim çözümlerine ihtiyaç duyan firmalara daha iyi hizmet vermeyi amaçlayarak, markaların kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi oluşturmalarına destek olup; yaratıcılık, teknoloji ve datanın bir araya gelmesiyle değişen koşullara hızlı ve güvenli bir şekilde uyum sağladıkları takdirde başarıya ulaşabilecekleri çözümler sunuyoruz.

Yeni vizyonumuz doğrultusunda atılmış olan bu çok önemli adımlar sayesinde artık müşterilerimiz tarafından tüm hizmetleri için tek ajans çatısı altında yaralanma imkânı veriyor olacağız. Bu sayede Teknoloji, Reklam, Pazarlama, Data ve Dijital Çözümler ile ajansların öncü yetenekleri daha etkili çözümler sunmak için güç yaratacak.

Dijital ve reklamcılık becerilerini tek bir çatı altında toplamak bize daha kapsamlı bir büyüklük ve varlık vermekle kalmayacak, aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yetkin biçimde karşılık vererek, Türkiye'deki en modern ve yaratıcı iletişim ajansını yaratma hedefine ulaşma konusunda kararlıyız.

PROSESGRUP, 2002 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet gösterip yerel ve global markalara
360 derece hizmet veren %100 bağımsız reklam ajansıdır.