ÜRÜNLER
“Sektörel ihtiyaçlara yönelik
ürünlerimiz ile tanışın.”

HORSE CLUB OTOMASYONU

Binicilik Kulüplerinin Sonuçları Online Dünyada

 • Maliyetleriniz Azaltıp, Çalışanlarınızın Performansını Arttırın
 • Turnuva Programınızı, Maliyetlerini ve Sonuçlarını Yönetin

 

 • Kulübünüzü Tek Bir Noktadan Yönetin
 • Maliyetleriniz Azaltıp, Çalışanlarınızın Performansını Arttırın
  - Kulüp bünyesinde bulunan tüm at, binici, müşteri bilgilerini sisteme kayıt edip hangi atın hangi binicinin bindiğini tanımlayabilirsiniz.

  - Kulüp bünyesinde bulunan tüm atların yeme, nalbant, veteriner, diş v.b. maliyetlerini inceleyebilirsiniz.

  - Atların ve binicilerin turnuvalarda elde ettikleri sonuçları yıl, class, ülke v.b. kriterlere göre istatistiksel olarak takip debilirsiniz.

  - Eğer birden fazla ağıra sahipseniz hangi ağırda hangi atlarınızın bulunduğunu, X atının hangi ağırın hangi odasında bulunduğunu izleyebilir gerektiğinde bulunduğu ağır ve odayı değiştirebilirsiniz.

  - Atlara ait Pedigree bilgilerini oluşturabilir ve soyağacını takip edebilirsiniz.

  - Atlar için yapılan tüm veteriner, nalbant, diş kontrol işlemlerini sisteme kayıt edebilir, ilgili veteriner raporuna göre Seyis ve bakıcılara atlar için nasıl bir beslenme ve sağlık bakımı yapacaklarını bu ekranlardan iletebilirsiniz. Kontrolleri ve maliyetlerini gerektiğinde istediğiniz kriterlere göre raporlayabilirsiniz.

  - At ve biniciler için video, fotoğraf, doküman eklemeleri yapabilir, gerek duyulduğunda izlenmelerini sağlayabilirsiniz.

  - Atlar için yapılan sağlık kontrollerinde belirli bir dönemde yapılması gerelen bir Aşı var ise o gün gelmeden 1 hafta veya 10 gün önce sistem tarafından otomatik hatırlatma yapılır.

  - Katılım yapılacak olan tüm ulusal ve uluslararası turnuvalar sisteme kayıt edilip, hangi tunuvaya hangi at, binici, seyis, yönetici ve diğer personelin katılım yapacağını tanımlayabilirsiniz. Ayrıca katılım yapacak olan at, binici, seyis, yönetici ve diğer personelin günlük maliyetlerini, turnuvada kazanılan ödülleri sisteme kayıt edilebilirsiniz. Gerek duyulduğunda istediğiniz kriterlere göre raporlayabilirsiniz.

  - Turnuvalara hangi binicinin hangi at ile katılacağını tanımlayabilir ve yarışmalar sonucunda at/binicinin elde ettiği başarıyı sisteme kayıt edilebilirsiniz.

  - Müşteri atlarına ait ay sonu borç bilgilerini sistemden alabilir ve muhasebe departmanına iletebilirsiniz.

  - Turnuva katılımcıları belirlendikten sonra yarışmaya ait Entry dosyası sistemden PDF veya Excel raporu olarak alınabilmektedir.

  - Turnuvalara ait fotoğraf, video ve doküman eklemelerini yapabilirsiniz.

  - Sistem kullanıcıları arasında hatırlatma ve görev tanımlamaları yapılabilir ve sadece ilgili kişiler kendilerine ait mesajları görebilirler.

  - Calender özelliği ile tüm etkinlikleri, yarışmaları, doğum günlerini, hatırlama notlarınızı bir takvim üzerinden takip edebilirsiniz.

  - Tüm kulüp çalışanlarına ait gerekli bilgileri ilgili kategorilerine göre kayıt edebilirsiniz.

  - Veteriner, Nalbant, Diş Hekimi raporları, Maliyetleri, Turnuva Sonuç Raporları, Ağır planları v.b. daha birçok raporu sistem üzerinden alabilirsiniz. Tüm raporları ekranda listeleyebildiğiniz gibi aynı zamanda PDF, Excel, yazıcı veya e-mail ile dış ortama aktarabilirsiniz.