HİZMETLERİMİZ
“İhtiyaçlarınıza yönelik benzersiz
yazılımlar üretiyoruz.”

ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Kurumsal imajı korumak, çalışanlar arası bilgi paylaşımı sağlamak ya da müşterilere daha kolay ulaşmak gibi ortak amaçların haricinde her şirketin kendine özgü ihtiyaçları bulunmaktadır. Prosesgroup, tüm bunları dikkate alarak ihtiyaca özel çözümler geliştirme konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip Prosesgroup, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır. Bir web projesi sıfırdan geliştirilebilir ya da hazır bir çözüm şirketin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilir; ancak her iki durumda da Prosesgroup, belirlenen bütçelere ve beklenilen işlevselliğe uygun projeleri zamanında sonlandırma garantisi vermektedir.

CMS ÇÖZÜMLERİ

İçerik yönetim sistemleri, web site içeriklerinin kolaylıkla yönetmesine olanak sağlayan yapılardır. Günümüzde yüksek sayıda web site ziyaretçisine sahip, yüksek performanslı sağlam altyapı ihtiyacı olan şirketlerin yanı sıra web siteleri için düşük bakım maliyeti talebinde olan ya da farklı lokasyon, marka ve dillerde çoklu web sitesine sahip şirketler de profesyonel içerik yönetim sistemine ihtiyaç duymaktadır.

Prosesgroup kendi CMS yazılımı ile ihtiyaca yönelik en optimum çözümü sunmaktadır.

Prosesgroup tarafından sağlanan CMS çözümleri;
- Kurumsal Web Siteleri
- Marka ve Kampanya Siteleri
- Mikrositeler
- Bloglar

B2B ÇÖZÜMLERİ

Şirketlerin iş süreçlerini ve iş ortaklarıyla olan ilişkilerini düzenlerken kullandıkları bilişim teknolojilerinin sayısı ve çeşidi gün geçtikçe artmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak sistemlerin entegrasyonu ve iş akışlarının optimizasyonu veri yönetiminde önem kazanmaktadır. Bu durumda, çoğu zaman sahip olunan teknolojinin yanı sıra iyi bir proje yönetim becerisi, mevcut sistemlerin entegrasyonunda önemli bir rol oynamaktadır.

Prosesgroup, global ya da yerel olarak gerçekleştirdiği farklı büyüklükteki çok sayıda proje sayesinde derin bir proje yönetim becerisine sahiptir. Teknolojiden bağımsız olarak, şirketler ve iş ortakları arasındaki entegrasyonu başarılı bir şekilde sağlamak için, bu beceriye sahip olmanın avantajını kullanmaktadır.

Prosesgroup tarafından sağlanan B2B çözümlerinden bazıları;
- Bayi Ağı Otomasyonu
- E-Satın Alma Platformları
- Saha Otomasyon Uygulamaları
- Talep/Tedarik Yönetim Uygulamaları

B2C ÇÖZÜMLERİ

E-ticaret tüm dünyada ve Türkiye'de büyük bir hızla büyümektedir. Alternatif bir satış kanalı olarak algılanan online mağazalar, artık şirketlerin ürünlerini tanıtıp sattığı, müşteri ilişkilerini yürüttüğü, kampanyalarını duyurduğu, aktif satış taktikleri izlediği, satış alışkanlıklarını ve hareketlerini analiz ettiği bir ortam haline gelmektedir. 7/24 lokasyon bağımsız alışverişin sunduğu verimlilikten faydalanmak isteyen şirketler ise bu konuda son teknolojiye sahip, kullanıcı dostu uygulamalara ihtiyaç duymaktadır.

Prosesgroup imzalı online mağazalar; marka bilinirliğini global seviyeye ulaştırma imkanı, %100 güvenli ticaret, müşteri ilişkileri yönetiminin (CRM) en üst seviyede yapılabilmesi, 7/24 çalışırken minimum işgücü ve mağaza giderine sahip olması, sınırsız stok ve ürün gösterebilme imkanı, istenilen tasarımı uygulayabilme, her sisteme kolay entegrasyon imkanı gibi avantajlara sahiptir.