GRUP ŞİRKETLERİ
“1996'dan beri lider teknoloji
firmaları arasındayız”

PROSESGROUP’LA TANIŞIN

1996 Yılında Türkiye'deki firmaların bilgi ve iletişim teknolojilerinden yarar sağlayabilecekleri altyapıları oluşturacak projeleri geliştirmek ve yönetmek amacıyla kurulan PROSES Reklam Tanıtım ve İletişim Hizmetleri, bilgisayar ve İnternet sektöründe uzun yıllar çalışmış tecrübeli kurucu kadrosuyla sektöründeki tüm faaliyetlerini kendi markası altında yürütmektedir.

Kuruluşundan bu yana geçen süre içerinde sahip olduğu ve hergün yenilediğ Bilgi ve İletişim alanındaki Yüksek Teknoloji ve Kullanımı ile ilgi bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve %100 başarısıyla uygulamaya geçirmesiyle, rakiplerinden ayrılmış ve sektöründeki pazar payını geliştirerek, seçkin müşterileriyle lider teknoloji firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.Firmalara, ihtiyaç duydukları tüm teknoloji servislerini tek çatı altında geliştirip sunma prensibiyle faaliyetini sürdüren Proses, iletişim amaçlı projelerini bünyesinde barındığı tecrübeli kadrosu ve özenli araştırmalar sonucunda belirlenmiş iş ortakları ile birlikte yürütülmektedir.

Üzerine aldığı projelere ait tüm iş ve uygulama kalemleri tek tek ve eksiksiz şekilde tamamlanıncaya kadar geçirilen evreleri takip eder ve gelişmeleri detaylı raporlarla firma yöneticilerine aktarır.

Her firma Proses bünyesinde kendisi için hizmet veren Müşteri Temsilcisi ve Proje Yöneticileri ile ihtiyaç duyduğu anda iletişime geçerek ek raporlar ve bilgiler alarak gelişmeleri takip edebilmektedir. Bu sayede firma yöneticileri asıl iş alanlarına ayıracakları zamanı Bilgi ve İletişim Projeleri ile harcamak zorunda kalmamaktadır.