GRUP ŞİRKETLERİ
“İhtiyaçlarınıza yönelik benzersiz yazılımlar üretiyoruz.”

Türkiye'de yazılım alanında birçok önemli şirket için uygulama geliştiren Prosesgroup 2010 yılından bu yana dijital pazarlama çözümleri için DiversEffect, MobilEffect markalarıı yaratmıştır. 18 kişilik profesyonel ekibi ile yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Yüzlerce interaktif uygulama ve yöntemden oluşan çarkları, sizin için en uygun biçimde birleştirerek size özel entegre interaktif çözümler üretmeyi hedefliyor.

Bilgi tecrübe ve uzmanlığımızın getirdiği ivmeyle geliştirdiğimiz hizmetlerimizin tek nihai hedefi sizi hedef kitlenize hiç olmadığı kadar yakınlaştırmaktır.

Detayli bilgi için: www.diverseffect.com
Global mobil pazarının hızla gelişen segmentlerinden biri olan mobil uygulamalar, mobil donanım üzerinde çalışan bir yazılım içerir ve mobil cihaz kullanıcıları için belirli görevleri yerine getirir. Mobil uygulamaların, navigasyondan iletişime, lokasyon bazlı oyunlardan diğer eglence yazılımlarına kadar birçok fonksiyonu barındırması, toplumun ilgisini önemli derecede bu uygulamalara çeker hale getirmiştir.

MobilEffect tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran MobilEffect, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Detayli bilgi için: www.mobileffect.com